Dietetyk Kępno

Odpowiednio dobrana, pełnowartościowa dieta to podstawa dla zdrowego trybu życia. Właściwe żywienie pozwoli Ci nie tylko pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, ale także – a może przede wszystkim – kompleksowo zadbać o swój organizm i wstąpić na zupełnie nową, życiową ścieżkę!

Dietetyk Kępno
Dietetyk Kępno

Poradnia dietetyczna Kępno

Jestem dietetykiem z ponad 10-letnim stażem. Moje doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają mi na udzielanie moim pacjentom specjalistycznej i efektywnej pomocy!

Dietetyk Kępno i okolice

Jeśli jesteś mieszkańcem Kępna lub okolic, serdecznie zapraszam Cię do współpracy! Prowadzę konsultacje dietetyczne w Kępnie, a dla pacjentów z dalszych regionów kraju przygotowałam ofertę profesjonalnych porad dietetycznych online. Dietetyk Kępno lub poradnia dietetyczna online – wybór należy do Ciebie!

Dietetyk Kępno – oferta

Co oferuję jako doświadczony dietetyk? Kępno to miejsce, w którym prowadzę konsultacje dietetyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Oferuję wsparcie osobom zmagającym się z różnymi chorobami: cukrzyca, insulinooporność, choroby tarczycy (niedoczynność, Hashimoto), miażdżyca, nadciśnienie, choroby przewodu pokarmowego. Wśród moich pacjentów znajdują się osoby pragnące zrzucić kilka kilogramów, jak i przyszłe mamy chcące zadbać dodatkowo o siebie i rozwijające się w nich życie. Ponadto, pomagam również układać diety osobom aktywnym. Wśród moich pacjentów liczną grupę stanowią również osoby chcące poprawić wyniki badań laboratoryjnych. Poradnia dietetyczna Kępno to miejsce, w którym dietetyk zatroszczy się o Ciebie indywidualnie, dobierając dietę pod Twój stan zdrowia i styl życia.