Kępno, Poznań, Swarzędz

zadzwoń

formularz

dietetyk sylwia wrzalska

Wizyty w gabinecie

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
pierwsza wizyta u dietetyka
Pierwsza wizyta

Podstawą do stworzenia indywidualnej diety jest pierwsza wizyta, podczas której zbiorę szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny. Pomocne będą także Twoje aktualne wyniki badań laboratoryjnych, które wykonywałaś/eś w ostatnich miesiącach w ramach profilaktyki lub w celu monitorowania istniejącej już choroby. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę także analizę składu ciała na specjalistycznym urządzeniu oraz edukację żywieniową dostosowaną do Twoich potrzeb.

dobór diety
Odbiór diety

Kolejnym krokiem jest odbiór indywidualnej diety specjalistycznej, uwzględniającej Twój stan zdrowia, styl życia oraz preferencje żywieniowe. Staram się, aby jadłospis był smaczny, prosty i urozmaicony. Od tego momentu startujemy ze zmianą nawyków żywieniowych! Pamiętaj, że zmiana zaczyna się od pierwszego kroku!

Wizyta kontrolna

Po wspólnie ustalonym czasie stosowania jadłospisu odbywa się wizyta kontrolna (zazwyczaj jest to od 2-4 tygodni). Przeprowadzam na niej ponownie analizę składu ciała i omawiam uzyskane rezultaty. Zmiana diety wymaga determinacji , cierpliwości i wytrwałości. Dołożę wszelkich starań, aby Cię wysłuchać, dodać otuchy i motywacji do dalszego stosowania diety. Podczas wizyt kontrolnych będziemy współpracować RAZEM nad nawykami żywieniowymi oraz psychologicznymi, tak długo, aż uda nam się uzyskać upragniony i satysfakcjonujący Cię rezultat.