Kępno, Poznań, Swarzędz

zadzwoń

formularz

dietetyk sylwia wrzalska

Poradnia Online

dietetyk online sylwia wrzalska
Wizyta online z dietetykiem
+ indywidualna dieta specjalistyczna

Dla osób, które chciałyby skorzystać z mojej pomocy, a nie mogą pojawić się w gabinecie osobiście, oferuję indywidualnie poradnictwo online. Pierwsza wizyta odbywa się na podobnej zasadzie co w gabinecie, lecz za pomocą komunikatora Skype lub Teams. Zbieram wywiad żywieniowo-zdrowotny, przeprowadzam edukację żywieniową i odpowiadam na pytania. Następnie przygotowuję indywidualny jadłospis, który otrzymujesz po tygodniu w formie PDF na maila lub tradycyjną formą przesyłki.

formularz
Formularz do przygotowania diety
+ indywidualna dieta specjalistyczna

Dla osób, które chciałyby otrzymać indywidualny jadłospis, bez odbywania pierwszej wizyty online z dietetykiem, oferuję możliwość zamówienia go po uprzednim wypełnieniu formularza. Formularz do przygotowania diety jest wysyłany w formie elektronicznej. Składa się z kilkunastu szczegółowych pytań, które mają za zadanie ułatwić mi zebranie wywiadu żywieniowo-zdrowotnego. Na podstawie analizy uzupełnionego przez Ciebie formularza stworzę indywidualny jadłospis dostosowany do celu, stanu zdrowia, stylu życia i preferencji żywieniowych.

Wizyta kontrolna online

Po ustalonym wspólnie czasie, od rozpoczęcia diety, można umówić się ze mną na konsultację kontrolną online. Porozmawiamy na niej o Twoich dotychczasowych rezultatach i zweryfikujemy ewentualne błędy. Odpowiem też na pytania, które zapewne zrodziły się podczas stosowania jadłospisu. Dołożę wszelkich starań, aby Cię wysłuchać, dodać otuchy i motywacji do dalszego stosowania diety i wdrażania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Skorzystaj z poradni dietetycznej online!