Poradnia dietetyczna Poznań

Pragniesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i rozpocząć inne, zdrowsze życie, dzięki któremu na co dzień będziesz czuć się pełen energii? Idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie poradnia dietetyczna! Poznań oraz okolice to miejsca, w których przyjmuję swoich pacjentów stacjonarnie; pomagam w układaniu diety, prowadzę fachowe konsultacje i wspieram ich w zmianie nawyków żywieniowych na te korzystniejsze dla organizmu.

Poradnia dietetyczna Poznań
Poradnia dietetyczna Poznań

Specjalistyczna poradnia dietetyczna – Poznań i okolice

Jako dietetyk Poznań pracuję już ponad 10 lat, dlatego też jestem w stanie efektywnie i całkowicie bezpiecznie wesprzeć swoich Pacjentów, a co za tym idzie – pomóc im osiągnąć ich upragniony cel. Moja poradnia dietetyczna Poznań to miejsce, w którym panuje przyjazna, otwarta atmosfera, miejsce, w którym czuć ducha zmiany na lepsze! Do każdego z moich Pacjentów podchodzę indywidualnie, rozważając starannie jego potrzeby i możliwości. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego opracowuję plan działania na kolejne tygodnie, dopasowany do danej osoby.

Poradnia dietetyczna Poznań – dla kogo?

W mojej poradni dietetycznej w Poznaniu zajmuję się Pacjentami prowadzącymi różne tryby życia, osobami o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach. Wspieram zarówno dorosłych, jak i dzieci czy młodzież. Do poradni dietetycznej w Poznaniu zapraszam wszystkie osoby, które chcą uzyskać poprawę wyników badań laboratoryjnych. Wsparcie oferuję również osobom zmagającym się z różnymi chorobami cywilizacyjnymi (cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, otyłość). Zapraszam też osoby borykające się z problemami endokrynologicznymi (insulinooporność, PCOs, choroby tarczycy).  Pomagam przyszłym mamom oraz osobom prowadzącym aktywny tryb życia.