Dietetyk Poznań

Coraz więcej osób w naszym kraju, jak i na świecie, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia dieta, zdrowe żywienie oraz tryb życia. W związku z tym coraz więcej osób stara się również zmienić swoje nawyki żywieniowe na te korzystniejsze dla ich organizmu, zdrowia fizycznego oraz psychicznego.

Zdrowe menu to zdrowe życie

Jeśli i Ty rozważasz zmianę diety, a co za tym idzie, także i swojego życia – serdecznie zapraszam Cię do współpracy! Jako doświadczony dietetyk z Poznania i okolic (dietetyk Swarzędz) pomogę Ci przejść wspomniane zmiany w sposób profesjonalny, bezpieczny, a także skuteczny!

Dietetyk Poznań
Dietetyk Poznań

Dietetyk Poznań – szczegóły oferty

Być może zastanawiasz się, co kryje się za szyldem dietetyk Poznań. Co dokładnie mogę Ci zaoferować i jak pomóc? Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży, swojej wiedzy i umiejętnościom, codziennie pomagam dziesiątkom moich pacjentów. Jako dietetyk z Poznania pomagam osobom dorosłym oraz młodzieży i dzieciom. Wspieram osoby aktywne fizycznie, jak również te zmagające się z przewlekłymi schorzeniami, potrzebujące indywidualnego żywienia. Jeśli zmagasz się z insulinoopornością, PCOs, niedoczynnością tarczycy, cukrzycą, podwyższonym cholesterolem, czy chorobami przewodu pokarmowego to chętnie pomogę Ci w zmianie nawyków żywieniowych i przygotuję indywidualną dietę. Zapraszam także osoby, które chcą uzyskać poprawę wyników badań laboratoryjnych. W mojej ofercie znajduje się również specjalistyczna pomoc w odchudzaniu dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy.

Dietetyk Poznań – jak wygląda wizyta?

Pierwsza wizyta u dietetyka klinicznego w Poznaniu (specjalisty zajmującego się dietoterapią w różnych chorobach) to szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Ma on na celu zebranie jak najwięcej informacji o Twoim stanie zdrowia i życia, aby dietetyk mógł przygotować indywidualny jadłospis. Pierwsza wizyta u dietetyka to także analiza składu ciała na specjalistycznym urządzeniu do pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej wraz z odniesieniem jej do norm dla danej grupy wiekowej. Zachęcam, aby przynieść też ze sobą aktualne wyniki badań laboratoryjnych/ wypis ze szpitala, tak abym mogła uwzględnić je podczas przygotowania indywidualnej diety. Na tej wizycie ustalimy też wspólne cele do których będziemy razem dążyć!

Dietetyk Poznań – skorzystaj z fachowej pomocy!

Jeśli pragniesz zmienić swoje codzienne nawyki żywieniowe i wejść na ścieżkę zdrowego trybu życia, zdecydowanie powinieneś skorzystać z pomocy, jaką jest doświadczony dietetyk! Poznań i okolice (dietetyk Swarzędz) to miejsca, w których przyjmuję swoich pacjentów stacjonarnie, jeśli natomiast na stałe mieszkasz w innej części kraju, zachęcam Cię do skorzystania z oferty konsultacji online – poradnia dietetyczna online!