Dietetyk kliniczny Poznań

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok w stronę zdrowego i długiego życia. Co może Ci pomóc w osiągnięciu tego jakże pożądanego celu? Pomoc doświadczonego fachowca, jakim jest dietetyk kliniczny! Poznań oraz okolice (Dietetyk Swarzędz) to miejsca, w których udzielam profesjonalnych porad z zakresu żywienia. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dietetyk kliniczny Poznań
Dietetyk kliniczny Poznań

Dietetyk kliniczny Poznań – zakres usług

Czym dokładnie zajmuję się na co dzień w swojej pracy? Co kryje się pod szyldem dietetyk kliniczny Poznań? To specjalista, który poprzez żywienie wspomaga proces żywieniowego leczenia chorób dietozależnych lub poprawy wyników badań laboratoryjnych Pacjenta. Każdego dnia pomagam moim Pacjentom wejść na ścieżkę zdrowego trybu życia, poprzez indywidualne konsultacje dietetyczne, układanie jadłospisów i wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych. Jako dietetyk kliniczny z Poznania zajmuję się zarówno osobami dorosłymi, jak i młodszymi pacjentami – młodzieżą oraz dziećmi.

Dietetyk kliniczny Poznań – dla kogo wsparcie?

Pracując jako dietetyk kliniczny pomagam układać diety osobom prowadzącym mniej lub bardziej aktywny tryb życia. Wsparcie otrzymują osoby zmagające się z chorobami, którym oferuję rzetelną edukację żywieniową w chorobie oraz indywidualną dietę w chorobie. Zajmuję się także przyszłymi mamami, które pragną kompleksowo zadbać nie tylko o siebie, ale i o rozwijające się w nich życie! Pomoc otrzymają także osoby, które borykają się z nieprawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych. Jeśli zmagasz się z zaburzeniami gospodarki lipidowej (np. wysoki poziom cholesterolu LDL, triglicerydów), masz podwyższone próby wątrobowe (Aspat, Alat), czy Twoje poziomy glukozy lub insuliny przekraczają normy, to zapraszam Cię na wizytę.