Kępno, Poznań, Swarzędz

zadzwoń

formularz

dietetyk sylwia wrzalska

Poznaj mnie lepiej!

koło
dietetyk sylwia wrzalska
+ 0

lat doświadczenia
w branży

kim jestem?

Dietetyk Sylwia Wrzalska

Nazywam się Sylwia Wrzalska, jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka z wynikiem bardzo dobrym. Od kilkunastu lat pasjonuję się dietetyką i wpływem żywienia na zdrowie człowieka oraz możliwością wykorzystania dietoterapii, nie tylko w terapii nadwagi i otyłości, lecz także w procesie wspomagania leczenia chorób dietozależnych. 

Swoje dziesięcioletnie doświadczenie na rynku zdobyłam poprzez indywidualne poradnictwo żywieniowe oraz udział w licznych szkoleniach, konferencjach, akcjach medycznych i całorocznych projektach zdrowotnych: „Aktywni i Zdrowi”, „STOP cukrzycy” i „Zrzucamy kilogramy”.   

Aktualnie współpracuję także jako specjalista z ogólnopolską platformą Diety NFZ, gdzie zajmuję się układaniem diet w chorobach oraz współtworzę część merytoryczną strony.

W mojej praktyce opieram się na badaniach naukowych i własnym doświadczeniu. Nie eksperymentuję z Pacjentami poprzez proponowanie im restrykcyjnych, niskokolarycznych diet „cud” oraz zbędnych suplementów. Najważniejsze jest dla mnie Twoje ZDROWIE i tą zasadą kieruje się na pierwszym miejscu. Moi Pacjenci nie otrzymują zatem gotowych jadłospisów na pierwszej wizycie. Nie korzystam z szablonowych rozwiązań, czy programów, które samodzielnie w kilka minut konstruują dietę bez ingerencji dietetyka. Podczas pierwszej wizyty możesz liczyć na szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny, rzetelną edukację żywieniową, wsparcie motywacyjne oraz moją osobistą chęć pomocy. Na jej podstawie przygotuję indywidualny jadłospis uwzględniający Twój stan zdrowotny, styl życia oraz preferencje żywieniowe. Będziemy współpracować RAZEM nad nawykami żywieniowymi oraz psychologicznymi, tak długo, aż uda nam się uzyskać satysfakcjonujący Cię rezultat.

o mnie

mgr Sylwia Wrzalska

– żywienie w chorobach współistniejących z cukrzycą

w chorobach dla platformy NFZ

Dodatkowo posiadam ukończone szkolenia:

Współtworzę roczne projekty: „STOP cukrzycy”, „Zrzucamy kilogramy”

Specjalizuje się w dietoterapii chorób cywilizacyjnych (otyłości, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia tętniczego) i zaburzeń endokrynologicznych (insulinooporność, PCOS, choroby tarczycy: niedoczynność, Hashimoto, Gravesa-Basedowa).

Kiedy zmienisz przekonanie, że coś „musisz” na radość poczucia, że „chcesz”, łatwiej będzie Ci uzyskać upragniony cel.

Zapraszam serdecznie!

Sylwia Wrzalska

koło
dietetyk sylwia wrzalska